ادبیات نظری تحقیق دوستی و عشقهای قبل از ازدواج و بهداشت رواني زناشویی (فصل دوم )

مشخصات فایل مورد نظر در مورد ادبیات نظری تحقیق دوستی و عشقهای قبل از ازدواج و بهداشت رواني زناشویی (فصل دوم ) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
ادبیات نظری تحقیق دوستی و عشقهای قبل از ازدواج و بهداشت رواني زناشویی (فصل دوم )|32018718|dmzدانلود
در 36 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی


قسمتهایی از مبانی نظری:

تعريف دوستي

دوست رفتار متعادلي است كه در يك ارتباط عاطفي دوجانبه بروز مي‌كند. دوستي احساسي سبك و آرام از تعلق خاطر است كه در جريان آن خواب شب آرامي داريم هيچگونه علامتي از ناخوشي نداريم . ارتباط دوجانبه است يعني ما احساس تعلق خاطر محبتي به كسي داريم و از او توقع پاسخ مناسب داريم.
دوستي ساختن است ، دوستي هنر است و از همين رو به سرعت زاده نميشود بلكه به آهستگي و كندي پديد مي آيد. ممكن نيست دوستي در يك لحظه ناگهاني از آسماني برما فرود آيد منتهي دوستي همزمان با دوست آغاز مي‌شود درست مانند عشق كه با عاشق ظهور مي‌كند. پس براي يافتن دوستان بايد دوستي ورزيد چون دوستي با دوستي آغاز مي‌شود و به چيز ديگري.
دوستي عبارت است از كشش و جذبه اي كه متكي بر يك نفع يا احساس مشتركي است .
دوستي با تمايلات جنسي اختلافات فراواني دارد و چنانچه في المثل مي‌توان داراي ميل جنسي شود بدون آنكه كمترين اثر رغبت در اين ميل وجود داشته باشد و مانند هنگام ارتباط داشتن با يك زن هر جايي و بر عكس مي‌توان رابطه حسن همجواري داشت بدونآنكهملاحظات جنسي هيچ دخالتي در آن نداشته باشد.
دوستي ممكن است در عين حال متكي بر پايه يك حس مشترك باشد بالغان براي آن با هم دوست مي‌شوند كه داراي مسائل شخصي يكساني هستند در اين مورد پسر يا دختر يك دوست صميمي دارد كه همه رازهاي خود را با او در ميان مي‌گذارد.


فهرست مطالب به شرح زیر می باشد :
ـ1ـ موضع گيريهاي نظري در قلمرو دوستي و عشق
2ـ1ـ1ـ تعريف دوستي
2ـ1ـ1ـ تعريف عشق
2ـ1ـ1ـ معني و مفهوم عشق ورزيدن
2ـ1ـ4ـ مراحل دوستي
2ـ1ـ5ـ سه مرحله مبهم عشق
2ـ1ـ6ـ مرحله دلبستگي به جنس مخالف
2ـ1ـ7ـ انواع دوستي
2ـ2ـ موضع گيري هاي نظري در قلمرو بهداشت رواني زناشويي
2ـ2ـ1ـ تعريف بهداشت رواني
2ـ2ـ2ـ دوستيهاي قبل از ازدواج و تأثير آن بر بهداشت رواني زندگي زناشويي
2ـ2ـ3ـ تعريف سلامت رواني از ديدگاه دانشمندان مختلف
2ـ2ـ4ـ تعريف سازمان بهداشت جهاني
2ـ2ـ5ـ معيار سلامت رواني در مكتب اسلام
منابعپشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

مطالب دیگر:
آبجکت 5مدل مختلف از درخت های کوچک همراه با گلدان با فرمت OBJ همراه با تکستچر و متریالپاورپوینت مطالعه معماری داخلی5 آبجکت مورد نیاز برای صندوق فروشگاه ها با فرمت 3Ds همراه با متریالپاورپوینت مینیاتور ایرانیدانلود پک کامل ARCH MODELS vol.1 شامل انواع میز ، صندلی و مبل مناسب فضای داخلی و نشیمنپاورپوینت قانون کار جمهوری اسلامی ایرانپاورپوینت بررسی بنای تالار شهر لندن6 گام مؤثر در مدیریت بحران14 اشتباه فاحش مدیران ارشدپاورپوینت وظایف و مسولیت های مدیرآبپاورپوینت کارگاه آموزشی آشنایی با روشهای صحیح مطالعه و یادگیریپاورپوینت سنسور و رباتیکپاورپوینت بیماری التهابی حاد روده آپاندیسیتپاورپوینت معرفی مهندسی پزشکیپاورپوینت ساختمان داده ها به زبان Cپاورپوینت استهلاک و کاهش ارزش دارایی های ثابتپاورپوینت صفر تا صد روان شناسی رشد (1) پاورپوینت اهمیت و شیوه های نوین فراگیری زبان انگلیسی در مراکز پژوهشیپاورپوینت صفر تا صد آنالیز روغن