ادبیات نظری و پیشینه تحقیق راهنمایی و راهنمایی قبل و بعد از انقلاب (فصل دوم پایان نامه)

مشخصات فایل مورد نظر در مورد ادبیات نظری و پیشینه تحقیق راهنمایی و راهنمایی قبل و بعد از انقلاب (فصل دوم پایان نامه) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
ادبیات نظری و پیشینه تحقیق راهنمایی و راهنمایی قبل و بعد از انقلاب (فصل دوم پایان نامه)|32018722|dmzدانلود
در 35 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی


قسمتهایی از مبانی نظری:

الف: سابقه نظری تحقیق
1- تعریف اجمالی
راهنمایی به معنی نشان دان راه و ارشاد و هدایت کردن است راهنمایی بصیرت فرد را در زمینه ای افزایش میدهد و موجبات شناخت فرد و نسل او به درجات بالاتری از رشد و کمااب را میسر می سازد. شرتزروالتور (1974) راهنمایی را جریان یاری دهندهای می انگارد که درخودشناسی و نیز شناخت محیط فرد را یاری میدهد. از این دیدگاه راهنمایی بصورت یک سلسله تلاشهای مداوم و پیوا در طول زندگی در مورد فرد اعمال می شود هیچگاه فعالیتی لحظه ای و آنی نمی باشد دیگر اینکه هدف راهنمایی کمک به فرد است تا خودش تصمیم نهایی را اتخاذ کند و هیچگاه راهنما برای فرد بجای او تصمیم نمی گیرد، بلکه با ار ائه مجموعه اطلاعات لازم فرد را در تصمیم گیری مناسب یاری می دهد.
به عقیده ترکسلر (1975) از طريق راهنماي شناخت توانائيهاي- رغبت ها و محدوديتها براي فرد ممكن مي شود و بدان وسيله فرد قادر مي شود تصميمات معقولتر و واقعي تر اتخاذ كند تا بتواند باتوجه به اهدافش زندگی سالم و سازنده ای را سپری سازد.


قسمتی از پیشینه تحقیق:
- سابقه تحقیق در ایران:
چون موضوع مشاوره و نظام جدید متوسطه از سال 1370 به شکل رسمی آغاز شد و با توجه به بررسی اجمالی که صورت گرفته به نظر نمی رسد تحقیقی تحت عنوان موفقیت با عدم موفقیت مشاوران صورت گرفته باشد در صورت انجام آن بنده حقیر اطلاعی ندارم.

فهرست مطالب به شرح زیر می باشد :
الف- سابقه نظری تحقیق
ب- تعریف راهنمایی
2- انواع راهنمایی
3- راهنمایی تحصیلی
4- راهنمایی شغلی
5- راهنمایی شخصی
6- راهنمایی فردی
7- راهنمایی گروهی
8- تفاوت راهنمایی و مشاوره
9- پرونده تحصیلی – تربیتی
10- مشاوره متخصصان راهنمایی
11- مشاور موفق
12- وظایف مشاور
13- سابقه راهنمایی و مشاوره در جهان
14- سابقه راهنمای ایران
الف- تمهید مقدمات برای اجرای برنامه راهنمایی
پ- برنامه راهنمایی قبل از انقلاب
ج- برنامه راهنمایی بعد از انقلاب
ب- سابقه علمی تحقیق
1- سابقه علمی تحقیق در جهان
روش جمع آوری اطلاعات در این تحقیق
د- روش تحقیق
1- تعریف روش تحقیق
2- انواع روش تحقیق
3- روش این تحقیق
منابعپشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

مطالب دیگر:
بررسی رابطه هوش هیجانی و تاب آوری با سلامت روان در کارمندانبررسی رابطه سبک رهبری و رضایت شغلیپاورپوینت حذف و یا کاهش نامنظمی در سازهسبک های مقابله ای با مدیریت درد و بهزیستی روان شناختی در بیماران جراحی قلب بازرابطه تاب آوری و کیفیت زندگی با شادکامی معلمینشیوه فرزندپروری و مشکلات رفتاری در دانش آموزانپیش بینی علایم درد مزمن بر اساس سابقه کودک آزاری و شیوه های فرزند پروریمیزان اضطراب و افسردگی با زایمان زودرس در مادران وابسته به انسولینمیزان تعهد سازمانی با ویژگی های اعضای سازمان جمعیت هلال احمربررسی رابطه نشانه های بدنی و افسردگی در بین دانشجویان دختر و پسربررسی رابطه نقش اعتماد به نفس و خود باوریبررسی نگرانی با موقعیت های استرس زای زندگی در بین دانشجویانویژگیهای سازمان یادگیرنده با هوش سازمانی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالیبررسی رابطه هیجان خواهی و هوش هیجانی و رفتارهای پرخطر در دانش آموزانبررسی رابطه ی بین نگرش و ارزش مشتری و انتخاب برند موبایلبررسی رضایت زناشویی بر بهزیستی روانشناختی زنانبررسی روند بکارگیری رنگ رشد در معماری و شهربازی معاصر ایرانسیر تاریخی مفهوم جرم در حقوق کیفری ایرانگزارش کارورزی بررسی سیستم بانک ملیبررسی سیستم حسابداری شهرداری ها