ادبیات نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و ابعاد رضایت تحصیلی (فصل دوم )

مشخصات فایل مورد نظر در مورد ادبیات نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و ابعاد رضایت تحصیلی (فصل دوم ) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
ادبیات نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و ابعاد رضایت تحصیلی (فصل دوم )|32018727|dmzدانلود ادبیات نظری و پیشینه تحقیق رضایت تحصیلی (فصل دوم )
در 27 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی


قسمتهایی از مبانی نظری:

رضایت تحصیلی

رضایت از یادگیری الکترونیکی سطحی از عملکرد سامانه یادگیری الکترونیکی است که کاربران پس از استفاده از آن مشاهده می‌کنند. رضایت دانشجویان در محیط آموزش مجازی به عوامل ارتباطات و تعامل، بازخورد، آماده‌سازی و دسترسی به زمینه‌هایی برای روشهای تدریس و کسب دانش و تشویق را شامل می‌شود. در محیط‌های آموزش مجازی برای یک استاد خوب، داشتن تجهیزات قابل اعتماد بسیار مهم است و برای دانشجویان نیز باید شرایط و فرصت‌هایی فراهم شود تا در بحث‌ها و دوره‌های آنلاین مشارکت کنند(آن، شین و لیم ،2009). لچر و نوس در رضایت تحصیلی هشت عامل را مؤثر می‌داند که عبارتند از: اعتماد به نفس، رضایت از برنامه‌های درسی، آموزشی و کلاس‌ها، رضایت از کیفیت تدریس و مواد درسی، رضایت از فعالیت‌های فوق برنامه و فرصت‌های شغلی، رضایت از کیفیت و ارائه بازخورد توسط اساتید، رضایت از میزان تسهیلات و رضایت از کیفیت و تعاملات و مشارکت دانشجویان. دو بعد رضایت از کیفیت محتوای درسی و مشارکت دانشجویان دارای کمترین تأثیر و اعتماد به نفس، فعالیت‌های فوق برنامه، فرصت‌های شغلی و کیفیت تدریس دارای بیشترین تأثیر بر رضایت تحصیلی دانشجویان می‌باشند(لچر،2010). رضایت باعث برانگیخته شدن علاقه و تمایل بیشتر به جستجو و کنجکاوی، کشف ایده‌های نوین و گسترش باور و اندیشه و عمل می‌گردد. عواطفی مثل تنفر، افسردگی، ترس و خشم از شرایط نامطلوب، امکانات آموزشی و محیط نامطلوب باعث کاهش انگیزه و رضایت تحصیلی می‌گردد(اکمن و فریسن ،1986).قسمتی از پیشینه تحقیق:
ملکیان، نریمانی و صاحب‌جمعی(1389) در پژوهش خود با عنوان نقش راهبردهای شناختی و فراشناختی در انگیزۀ پیشرفت فراگیران نظام آموزشی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش راهبردهای شناختی و فراشناختی را در انگیزه پیشرفت فراگیران بررسی کرده اند. یافته های حاصل از پژوهش نشان داد که از بین راهبردهای شناختی راهبرد تکرار و مرور و بسط و گسترش معنایی و سازماندهی هر کدام دارای نقش خیلی‌زیاد می‌باشند و راهبرد بسط و گسترش معنایی بیشترین نقش را در انگیزۀ پیشرفت فراگیران دارد. از بین راهبردهای فراشناختی، راهبرد برنامه‌ریزی، کنترل و نظارت و نظم‌دهی هر کدام دارای نقش زیاد، خیلی زیاد و زیاد هستند که راهبرد کنترل و نظارت بیشترین نقش را در انگیزۀ پیشرفت فراگیران دارند.


فهرست مطالب به شرح زیر می باشد :
رضایت تحصیلی
خودتوانی اینترنتی یادگیرنده
پاسخگویی به موقع مدرس
انعطاف پذیری دوره یادگیری الکترونیکی
کیفیت دوره یادگیری الکترونیکی
کیفیت فناوری
سودمندی سامانه
سهولت استفاده از سامانه
تنوع در ارزیابی
پیشینه پژوهش
پژوهشهای انجام شده خارجی
پژوهشهای انجام شده داخلی
منابعپشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت آماده بررسی ضوابط ومقررات شهرسازی مشهد🔥پاورپوینت آماده بررسی جامع پایگاه داده ها Database🔥پاورپوینت آماده بررسی کاربرد و روش های تولید پپتید های زیست فعال🔥پاورپوینت آماده بررسی اصول و تجهیزات و فواید سیستم پخش سیلاب🔥پاورپوینت آماده بررسی پردازنده های چند هسته ای🔥پاورپوینت آماده ضرورت برنامه ریزی استراتژیك و تعاریف و تفاوت با دیگر برنامه ها🔥پاورپوینت آماده بررسی آثار معماری سبک معماری پارسی🔥پاورپوینت آماده بررسی جامع مدیریت و كنترل پروژه🔥پاورپوینت آماده پروژه درس انسان و طبیعت و معماری – بررسی تقارن در معماری اسلامی🔥پاورپوینت آماده جزوه درس انسان و طبیعت و معماری🔥پاورپوینت آماده بررسی انواع موج شکن و عوامل موثر در انتخاب نوع موج شکن🔥پاورپوینت آماده کارگاه بهسازی لرزه ای – بررسی روش ارزیابی کمی آسیب پذیری لرزه ای ساختمان های بنا🔥پاورپوینت آماده پروژه راه آهن – بررسی انواع تراورس و ریل در راه آهن🔥پاورپوینت آماده پروژه راه سازی آثار اقتصادی و اجتماعی پروژه راه و راه‌آهن و روش‌های مهار فر🔥پاورپوینت آماده پروژه راهسازی – بررسی انواع خرابی های جاده های آسفالت و مرمت آنها – بسیار جامع🔥پاورپوینت آماده پروژه آماده روستا بررسی جامع روستــای پشتیــر شهرستان صومعه سرا🔥پروژه درس عناصر و جزییات – بررسی جامع پنجره های دوجداره UPVC جهت کاهش انرژی در ساختمان🔥پاورپوینت آماده بررسی جامع سیستم Fault Tolerance در سرویس دهنده🔥پاورپوینت آماده آموزش کار با نرم افزار ACRONIS TRUE IMAGE🔥پاورپوینت آماده پروژه انواع مدارک مایکروسافت